RumyHavana Añejo Blanco
"Nejbělejší z vyzrálých rumů, nejvyzrálejší z bílých rumů."

Don José Navarro, Primer Master Ronero

Rum Havana Club Añejo Blanco odráží kubánskou vyspělost v oblasti výroby světlých, bílých rumů, přičemž slovo "añejo" odkazuje na přirozený proces zrání, který je společný všem rumům značky Havana Club.

Havana Aňejo 3 Aňos
"Lehký a suchý, ideální pro přípravu luxusního Daiquirí."

Don José Navarro, Nejvyšším Master Ronero

Rum Havana Club 3 Años, nejprestižnější z bílých rumů, přidá všem koktejlům či směsí dotek stylovosti, kterému se nic nevyrovná.
Havana-especial
Havana Aňejo Especial

Rum Havana Club Añejo Especial je prémiový zlatý rum, který v sobě pojí lehkost světlých rumů se silným aroma rumů tmavých.
Havana-anejo-reserva
Havana Aňejo Reserva
Rum Havana Club Añejo Reserva je dokonalým příkladem výjimečné jemnosti kubánských rumových směsí. Pojí v sobě silnou chuť s lehkým aroma.
Hanava-7-anos
Havana Aňejo 7 Aňos
Rum Havana Club Añejo 7 Años představuje kubánskou dokonalost v oblasti výroby rumu a je uznáván jako jeden z nejlepších vyzrálých rumů na celém světě.
 
Ron Legendario Elixir de Cuba 7 Aňos
Celkový charakter výjimečně lahodného kubánského rumu Legendario Elixir de Cuba udávají nasládlé rozinky, které jsou v destilátu macerovány po dobu jednoho měsíce. Vůně nabízí jemnou ovocnou sladkost kombinovanou s typickou příchutí panenské šťávy vysoce kvalitní kubánské cukrové třtiny. Žádný jiný kubánský rum nechutná tak jako Legendario Elixir de Cuba. Ten zraje sedm let v sudech z amerického bílého dubu, ve kterých předtím zrála mohutná americká whisky (bourbon).
Ron_blanco  
Ron Legendario Aňejo Blanco
Legendario Añejo 4 YO je čtyřletý čirý rum z Kuby. Značka Legendario je označována z prémiovou a velmi významnou po celém světě.
Ron_dorado
Ron Legendario Dorado
Legendario Ron Dorado nabízí hlubokou zlatou barvu a lahodnou harmonii mezi hloubkou a plynulostí chuti. Zraje pět let v sudech z amerického bílého dubu metodou Solera. Základ směsi tvoří mix mladého a staršího destilátu, který se po konečném smíšení nechává další dva týdny odpočinout. Legendario Ron Dorado je lehký, vysoce kvalitní rum, ideální pro pití samostatně, nebo v různých magických nápojových kombinacích. Před finálním plněním do lahví je rum filtrován tradičním Legendario systémem přes aktivní uhlí a křemičitý písek, čímž získá zvláštní barvu a chuť.

Captain Morgan Private Stock
Premiová varianta oblíbeného rumu Captain Morgan Spiced z ostrova Portoriko. Proti standardní verzi je vyroben z nejlepších rezerv a nabízí nejméně 24 měsíců zrání v dubových sudech. Tmavší jantarově-zlatá barva, bohatá vůně vanilky, skořice, karamelu, tropického ovoce a ostrovního koření. V chuti je velmi jemný, vyzrálý s tóny sladkého koření, medu, pomerančové kůry a s příjemnými náznaky dubovosti.
Metusalem-platino
Ron Metusalem Platino
Matusalem Platino je svěží a velice jemný světlý karibský rum, při jehož výrobě se používá třístupňová destilace. Pokud vyžadujete míchaný nápoj s vysoce kvalitním destilátem, nezapomeňte na Matusalem Platino - je to špičková kvalita mezi bílými rumy!
Plantationbarbadosgrandereserve
Plantation Grande Reserve
Rum z Barbadosu s velmi jemnou chutí vanilky,pečených banánů,kokosového ořechu a sušeného ovoce.Je to jeden z nejlepších míchaných rumů vůbec.
Kraken1
Kraken Black Spiced Rum
Domovinou Kraken rumu jsou Panenské ostrovy. Destiluje se z melasy, která se získává ze šťávy z  cukrové třtiny, která roste v údolí řeky a proto má spoustu vydatné šťávy (oproti c.třtině , která se pěstuje jen na plantážích).Na fermentaci se používají domácí „tamě ostrovní kvasinky“, což je důležitéDestiluje se v pot still (kotlíkovém)  destilačním zařízení na sílu 97,5%. Zraje v sudech po bourbonu a Jacku Daniels 2 roky. Poté se v něm macerují koření – hřebíček,skořice,zázvor, ale i např limeta a další…samozřejmě tajné. Přidává se tamní karamel Poté se ředí tou nejčistší vodou na 40%.Má vlastní zaregistrovanou lahev a příběh o oceánské bestii, která dodnes řádí ve vlnách a žere námořníky, nebo celé lodě.


Aktuální akce

Novinky

  • Nově na baru

    28.1.2014

    Nové rumy a whisky jsou již připraveny na baru japonská whisky NIKA Blended, filipínský rum DON PAPA

« Novější

Váš oblíbený rum.